Ak parti milletvekili Ömer Özmen beyi ziyaret ettik. “Aileni ve Neslini Koru Sapkınlığa Dur De!” başlığı altında yürüttüğümüz çalışmalarla alakalı istişare ettik. Aile yapımızı ve nesillerimizi Lgbt lobilerinden koruyacağız, dedi.
Ak parti milletvekili Ömer Özmen beyi ziyaret ettik. “Aileni ve Neslini Koru Sapkınlığa Dur De!” başlığı altında yürüttüğümüz çalışmalarla alakalı istişare ettik. Aile yapımızı ve nesillerimizi Lgbt lobilerinden koruyacağız, dedi.