Ak parti genel merkez teşkilat başkan yardımcısı, Rize milletvekili Sn. Muhammed Avcı beyi ziyaret ederek, “Aileni ve Neslini Koru Sapkınlığa Dur De!” başlığı altında yürüttüğümüz çalışmalarla alakalı istişare ettik.
Ak parti genel merkez teşkilat başkan yardımcısı, Rize milletvekili Sn. Muhammed Avcı beyi ziyaret ederek, “Aileni ve Neslini Koru Sapkınlığa Dur De!” başlığı altında yürüttüğümüz çalışmalarla alakalı istişare ettik.