Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı boyunca Genel Merkez Binamızda Şehit Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezimizde düzenlediğimiz iftar programımıza tüm halkımız davetlidir!
‘Yesevi İftar Soframızda’ buluşalım dostlar! Hayırlı Ramazanlar
![](https://yesevialperenler.org/wp-content/uploads/2023/03/yesevi-alperenler-iftar-2023-1-1024x705.jpeg)
![](https://yesevialperenler.org/wp-content/uploads/2023/03/yesevi-alperenler-iftar-2023-3-1024x655.jpeg)
Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayı boyunca Genel Merkez Binamızda Şehit Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezimizde düzenlediğimiz iftar programımıza tüm halkımız davetlidir!
‘Yesevi İftar Soframızda’ buluşalım dostlar! Hayırlı Ramazanlar