Avrasya Türk Dernekleri Federasyonumuzun tertiplediği ‘Uygurlar Buluşuyor’ adlı programa katıldık. İsmail Cengiz Başkanımıza, emeği geçen ve katılım sağlayan tüm soydaş ve din kardeşimize teşekkür ederiz. Yüce Allah birliğimizi daim eylesin.
![](https://yesevialperenler.org/wp-content/uploads/2023/10/avrasya-turk-dernekleri-federasyonumuzun-tertipledigi-uygurlar-bulusuyor-etkinligi-1-1067x800.jpg)
![](https://yesevialperenler.org/wp-content/uploads/2023/10/avrasya-turk-dernekleri-federasyonumuzun-tertipledigi-uygurlar-bulusuyor-etkinligi-2-1217x800.jpg)
![](https://yesevialperenler.org/wp-content/uploads/2023/10/avrasya-turk-dernekleri-federasyonumuzun-tertipledigi-uygurlar-bulusuyor-etkinligi-3-1067x800.jpg)
![](https://yesevialperenler.org/wp-content/uploads/2023/10/avrasya-turk-dernekleri-federasyonumuzun-tertipledigi-uygurlar-bulusuyor-etkinligi-4-1300x731.jpg)
![](https://yesevialperenler.org/wp-content/uploads/2023/10/avrasya-turk-dernekleri-federasyonumuzun-tertipledigi-uygurlar-bulusuyor-etkinligi-5-1300x731.jpg)
![](https://yesevialperenler.org/wp-content/uploads/2023/10/avrasya-turk-dernekleri-federasyonumuzun-tertipledigi-uygurlar-bulusuyor-etkinligi-6-1067x800.jpg)
![](https://yesevialperenler.org/wp-content/uploads/2023/10/avrasya-turk-dernekleri-federasyonumuzun-tertipledigi-uygurlar-bulusuyor-etkinligi-7-1067x800.jpg)
![](https://yesevialperenler.org/wp-content/uploads/2023/10/avrasya-turk-dernekleri-federasyonumuzun-tertipledigi-uygurlar-bulusuyor-etkinligi-8-1067x800.jpg)
![](https://yesevialperenler.org/wp-content/uploads/2023/10/avrasya-turk-dernekleri-federasyonumuzun-tertipledigi-uygurlar-bulusuyor-etkinligi-9-1067x800.jpg)
![](https://yesevialperenler.org/wp-content/uploads/2023/10/avrasya-turk-dernekleri-federasyonumuzun-tertipledigi-uygurlar-bulusuyor-etkinligi-11-600x800.jpg)
Avrasya Türk Dernekleri Federasyonumuzun tertiplediği ‘Uygurlar Buluşuyor’ adlı programa katıldık. İsmail Cengiz Başkanımıza, emeği geçen ve katılım sağlayan tüm soydaş ve din kardeşimize teşekkür ederiz. Yüce Allah birliğimizi daim eylesin.